Au pair #10 Tarragona, Cambrils, Barcelona

by - neděle, listopadu 12, 2017

Není to tak dávno, co napsala svůj první článek o mých prázdninách v Katalánsku. Snažila jsem se s vámi sdílet všechny mé zážitky a zkušenosti a dát slečnám, které uvažují o tom že by vyjely jako au pair, co nejvíce rad. 
Dnes pro vás mám poslední článek z této pravidelné rubriky, tak doufám, že se vám bude líbit! 

Před odjezdem zpět do Česka se rodinka rozhodla, že pojedou ještě na týden na dovolenou na pláž do Cambrils. Ze začátku to byl pro mě trochu šok, protože to bylo v době, kdy v Katalánsku proběhly teroristické útoky v Barceloně a potom právě v Cambrils. Po týdnu se ale situace poměrně uklidnila a já sama sebe přesvědčila, že bych se neměla nechat zastrašit, a měla si poslední dny užít. Na moře jsem se opravdu těšila, protože jsem celé prázdniny strávila ve vnitrozemí, takže jsem to brala jako perfektní ukončení prázdnin.

Jelikož rodina chtěla, abych stihla vidět co nejvíce zajímavých míst, první zastávka byla v Tarragoně. Tam se mi opravdu líbilo, je to kouzelné město a jestli se rozhodujete kam příští rok na dovolenou, doporučuji Tarragonu, je to přístavní město plné krásných památek, takže budete mít určitě co poznávat 😊
Další zastávka byla v Cambrils, kde jsme se ubytovali do apartmánu kousek od pláže. Den jsme trávili na pláži a večer vyjeli do centra, kde bývá poměrně rušno, a najdete zde opravdu spoustu restaurací a obchodů - další skvělé místo na dovolenou 😊 Zde jsem strávila 2 dny a poslední den mě rodina vezla do Barcelony, odkud jsem potom jela zpět do Česka. Věřím, že spoustu z vás už Barcelonu navštívilo, ale pro mě to byla premiéra. Navštívili jsme památky, které jsem si přála vidět a nakonec si zašli na oběd. Všichni jsme se smáli nad tím, že svůj pobyt ve Španělsku zakončuji kebabem, ale on byl fakt boží!


Doufám, že jste si dnešní článek užili a že vás fotky trochu zahřály v tomhle zimním období 😊

Mějte se krásně, Alexandra


You May Also Like

5 komentářů

 1. V Tarragoně jsem také byla a moc jsem si to tam zamilovala :) jinak Barcelona je můj velký sen! Moc hezké fotky :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jednou se tam určitě podíváš, Barcelona je krásná, akorát mě štvaly ty mraky turistů :D

   Vymazat
 2. Moc krásné fotečky :) Tyto články se mi jednou budou hodit, až s přítelem budeme cestovat po světě :) Barcelonu mám v plánu a o Terragoně slyším poporvé, ale dle fotek vypadá, že je tam krásně :)

  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohužel jsem tam více fotek nestihla nafotit, ale krásně tam opravdu je, a z Barcelony už to do Tarragony není taková dálka :)

   Vymazat
 3. Tarragonu mam take rada, ale Cambrils neznam, tak diky za tip! Treba nekdy pro priste, kdo vi ��

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za každý komentář :)