Au pair #6 Výlet do kouzelné vesničky Taús

by - úterý, července 11, 2017


Krásný den všem, doufám, že si užíváte prázdniny, a že vám počasí přeje.
My jsme se s Markétkou o víkendu rozhodly, že pojedeme do Taús, což je malá vesnička zasazená v horách. Markétka je tady také jako au pair v rodině, která je příbuzná s tou mojí a společně mají dům v Taús, který pronajímají turistům. Taús je opravdu malá vesnice s pár obyvateli a nádhernou přírodou. Jestliže jste ten typ člověka, který na dovolené nerad leží celé dny na pláži, ale raději si užívá výletů po horách, Taús je to pravé místo pro vás. První zmínky o tomto městě pocházejí již z roku 1094 a jednu dobu zde bydlelo spoustu lidí, ale časem se všichni rozutekli do velkých měst a do Taús jezdí pouze na chatu, relaxovat a vychutnávat si tu nádhernou krajinu, kterou jim Taús nabízí.
Když jsme se šli projít, potkali jsme volně pasoucí se krávy, jeleny a dokonce i lišku, kterou jsem ale nestačila díky její hbitosti vyfotit. Pár snímků jsem ale pořídila a věřím, že vás tamní příroda nadchne stejně jako nás s Markét.


Do komentáře mi napište, jak se vám fotky líbí a doufám, že vaši příští dovolenou strávíte právě v Pyrenejích ! A určitě mi dejte vědět, jestli chcete víc takových "foto článků"

Mějte se krásně, Alexandra

You May Also Like

1 komentářů

  1. Urcite se mate uzasne, uzivejte a poznavejte vse co jde

    OdpovědětVymazat

Děkuji vám za každý komentář :)