Au pair #4 TÝDEN do odjezdu

by - úterý, června 13, 2017

Ahoj všichni! Doufám, že jste dnes měli krásný den, a že u vás svítilo sluníčko alespoň o trochu více než u nás :)
Původně jsem chtěla vydávat články vždy v pondělí, středu a pátek, ale včera jsem se stěhovala z kolejí domů, a po tří hodinové jízdě v autě jsem byla už hrozně unavená. A dnes? Ráno jsem si jela do města vyřídit ještě nějaké věci (rozuměj pojistku na poslední chvíli a koupení kinedrylu, abych tu cestu přežila) a do teď jsem vše vybalovala. Ano, abych mohla v pátek zase balit! :D

Dnes to bude tedy jen krátký a informační článek, a do příštího týdne už nevydám žádný článek, protože bych ráda ještě trávila čas s rodinou. Ale nebojte, jakmile překročím hranice Česka, začnu vás zásobovat fotkami a videi z ciziny :) Případně jestli máte nějaké otázky, či tipy na články, určitě mi napište :) A protože vím, že ne každého baví číst články o cestování a kosmetice, rozhodla jsem se založit si také youtube kanál, kde bych ráda přidávala především vlogy, ale určitě se dočkáte i nějakých beauty či jiných videí :)

Pokud nechcete aby vám unikly nějaké fotky z mých prázdnin ve Španělsku, sledujte mě na Instagramua pro videa odebírejte můj kanál na youtube.

Brzy se vám zase ozvu s trochu rozsáhlejším a smysluplnějším článkem.

Mějte se krásně, Alexandra

You May Also Like

0 komentářů

Děkuji vám za každý komentář :)